Киирии

Киирии

Бу өрөбүлгэ, муус устар 15 күнүгэр, Саха сиригэр “Биир ньыгыл Арассыыйа” баартыйа барыллаан куоластааһына буолуоҕа. Киин куорат 15 быыбардыыр уокуругуттан Дьокуускай куорат Думатыгар 76 киһи кыттар.

Биир мандааттаах

быыбардыыр

уокурук

Биир мандааттаах уокуруктан хандьыдаат

Баартыйа испииһэгинэн

1.

Пригороднай

Аргунова Наталья Алексеевна

Васильев Анатолий Васильевич

Козлова Парасковья Афанасьевна

Савельева Елена Николаевна

Эверстов Максим Елисеевич

Салатюк Иван Владимирович

2.

Автодорожнай

Аммосов Владимир Владимирович

Заровняева Фаина Петровна

Воробьев Михаил Сергеевич

Семенов Альберт Никандрович

Гусейнов Эмин Гасан-оглы

Семенова Ольга Ивановна

Сорокина Лена Радомировна

Турдуматов Максатбек Курманбаевич

3.

Сайсарытааҕы

Локоцков Иван Александрович

Попова Юлия Сергеевна

Николаев Марат Викторович

Титов Владимир Владимирович

Шарапова Лидия Николаевна

4.

Ойуунускай

Николаев Андрей Павлович

Данилов Василий Алексеевич

Шадрин Иван Николаевич

Лаптев Афанасий Александрович

Эверстова Алевтина Васильевна

Семенов Анатолий Аскалонович

5.

Студенческай

Осипов Алексей Андреевич

Березин Максим Алексеевич

Шамаев Петр Виталиевич

Новгородов Софрон Матвеевич

Павлов Степан Ильич

Тарасов Николай Николаевич

6.

Алексеевскай

Васильев Николай Николаевич

Николаев Василий Николаевич

Тайшин Геннадий Геннадьевич

Пахомова Наталья Николаевна

ЯКНК-Захаров Александр Семенович

7.

Киин

Баннова Любовь Геннадьевна

Колесова Туйара Валерьевна

Серов Евгений Борисович

Ладиков Евгений Александрович

Феоктистов Максим Валерьевич

8.

Набережнай

Петров Валерий Максимович

Дмитриев Владислав Михайлович

Саввина Любовь Иннокентьевна

Евсикова Евдокия Ивановна

Стручкова Любовь Константиновна

9.

Речной

Андреев Георгий Петрович

Горбунова Ангелина Владимировна

Коба Ирина Николаевна

Федоров Михаил Владимирович

Румянцев Александр Васильевич

10.

Лермонтовтааҕы

Саввинов Павел Андреевич

Габышев Николай Максимович

Федорова Юлия Михайловна

Соловьев Леонид Владимирович

11.

Строительнай

Иванов Евгений Андреевич

Мордосов Анатолий Николаевич

Романов Феликс Игоревич

Обоюков Николай Сергеевич

12.

Пионерскай

Бессонов Андрей Владимирович

Николаев Николай Семенович

Лукин Михаил Михайлович

Сосин Михаил Александрович

Расновский  Денис Алексеевич

13.

Гагаринскай

Атласова Анастасия Робертовна

Новгородов Семен Анатольевич

Васильева Саргылана Афанасьевна

Петров Андрей Владимирович

14.

Мархатааҕы

Катышевцев Сергей Борисович

Ивочкин Василий Викторович

Лебедев Андрей Викторович

Яковлев Иннокентий Иннокентьевич

15.

Севернэй

Алексеев Денис Анатольевич

Саввинов Александр Александрович

Черных Сергей Викторович

Титова Антонина Степановна

Тарҕат:

Ырытыыгын суруй

Защитный код
Обновить

Бүтэһик сонуннар